Apie mus

Kasdien mes dirbame Jums siekdami tiekti aukščiausios kokybės kurą ir suteikti profesionalią pagalbą, nepriekaištingą aptarnavimą ir kurti ilgalaikius santykius. Nuo 2000 metų veikiančios UAB „Baltic Petroleum“ pažadas klientui – nuolat vykdyti naftos kainų ir naftos perdirbėjų maržų monitoringą, siekiant palankiausio rezultato savo klientams ir dinamiškoje bei intensyvioje konkurencinėje aplinkoje klientams pasiūlyti kokybiškas paslaugas palankiausia kaina. Siekdami užtikrinti šių tikslų įgyvendinimą vykdome bendrovės plėtrą ir tęsiame degalinių modernizavimo programą. UAB „Baltic Petroleum“ veiklos pagrindas – profesionalumas ir veržlumas. Kompetentingų partnerių, veikiančių skirtinguose degalų tiekimo, informacinių technologijų, verslo ir finansų teikimo  sferose pagalba ir įmonės profesionalų pastangomis BALTIC PETROLEUM tapo klientų vertinama bendrove ir vienu iš naftos produktais prekiaujančių įmonių lyderiu Lietuvoje.    

BALTIC PETROLEUM veikla:

UAB „Baltic Petroleum“ prekiauja benzinais, dyzelinu, suskystintomis automobilinėmis dujomis ir ūkininkams skirtu žymėtu dyzelinu. BALTIC PETROLEUM degalinėse veikia parduotuvės ir automatinės automobilių plovyklos.

BALTIC PETROLEUM vertybės:

  • BENDRADARBIAVIMAS – mes aktyviai stebime aplinką ir girdime kolegas, klientus bei partnerius. Mes suburiame komandą ir dalinamės informacija bei žiniomis, kad pasiektume bendrus tikslus. Mes komunikuojame efektyviai ir priimame grįžtamąjį ryšį.
  • PASITIKĖJIMAS – mes pasitikime savimi ir kitais, o mūsų pasitikėjimas yra pagrįstas žiniomis ir pagarba. Mes esame sąžiningi ir atviri, todėl nebijome pripažinti savo klaidų. Mes tesime duotą žodį.
  • VEIKLUMAS – mes esame aktyvūs ir iniciatyvūs bei pasiekiame sutartus rezultatus, sutartu laiku. Mes įsitraukiame į vykdomą veiklą patys bei paraginame ir padedame įsitraukti komandai. Mes nuolat tobulėjame bei nuosekliai ir nepertraukiamai siekiame savo tikslų.

Faktai apie BALTIC PETROLEUM:

  • UAB „Baltic Petroleum“ pirmtakas - nuo 1995 m. veiklą vykdęs „Lietuvos kuras“;
  • 2000 m. birželio 26 d. įkurta UAB „Baltic Petroleum“;
  • Nuo 2015 m. Lietuvoje veikia 80 UAB „Baltic Petroleum“ degalinės;
  • 2016 m. BALTIC PETROLEUM degalinėse įvedami EFEKT®  degalai su multifunkciniais priedais;