Apie mus

BALTIC PETROLEUM yra modernus ir visoje Lietuvos teritorijoje veikiantis degalinių tinklas. Mūsų klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas, todėl nuolat investuojame į klientų aptarnavimo kokybę, esamų degalinių renovacijas bei naujų degalinių statybas.

Didžiuojamės galėdami savo klientams pasiūlyti aukštos kokybės degalus su EFEKT® priedais  ir išskirtinės receptūros vietoje gaminamus GOOD FOOD  sumuštinius, dešrainius bei kavą.

BALTIC PETROLEUM veikla:

Mūsų bendrovė vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą benzinais ir dyzelinu su EFEKT® priedais, suskystintomis naftos dujomis, AdBlue priedu ir ūkininkams skirtu žymėtu dyzelinu. Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti ne tik įprastą E95 benziną arba dyzeliną, tačiau ir aukšto oktaninio skaičiaus E98 benziną bei automobilių sporte naudojamą E85 bioetanolį. Degalines, kuriose prekiaujama Jums aktualiomis degalų rūšimis galite rasti čia: degalinės.

Mažmeninė prekyba yra vykdoma BALTIC PETROLEUM degalinėse, kurios yra išsidėsčiusios visoje Lietuvos teritorijoje ir kuriose klientai gali rasti platų degalų, vietoje ruošiamo GOOD FOOD maisto ir karštų gėrimų, fasuotų maisto ir ne maisto prekių bei plovyklų ir kitų paslaugų asortimentą.

Didmeninė prekyba yra vykdoma BALTIC PETROLEUM naftos bazėje, iš kurios degalai mūsų klientams yra pristatomi autocisternomis.

Faktai apie BALTIC PETROLEUM:

  • Bendrovė buvo įkurta 2000 metų birželio 26 dieną, o bendrovės pirmtakas yra ilgą laiką Lietuvoje veikęs AB „Lietuvos kuras“.
  • Bendrovė, nuo pat savo įkūrimo, vykdo veiklą, moka mokesčius ir investuoja Lietuvos Respublikoje bei šiuo metu yra sukūrusi daugiau kaip 500 darbo vietų visoje Lietuvoje.
  • Bendrovės akcininkai ir galutinis naudos gavėjas yra Lietuvos Respublikos asmenys, kurie moka mokesčius ir investuoja Lietuvos Respublikoje.
  • Bendrovės degalinėse ir naftos bazėje (didmenos klientams) yra prekiaujama degalais, kurie yra įsigyjami iš lietuviško tiekėjo AB „ORLEN Lietuva“.

BALTIC PETROLEUM yra lietuviškas verslas, priklausantis lietuviams, veikiantis, investuojantis ir kuriantis naudą Lietuvoje.

BALTIC PETROLEUM arba jos akcininkai smerkia ir nepalaiko Rusijos karo veiksmų, vykdomų prieš Ukrainą, bei jokiais būdais neprisideda ir neremia Rusijos arba kitų šalių – agresorių.

BALTIC PETROLEUM vertybės:

  • BENDRADARBIAVIMAS

Mes aktyviai stebime aplinką ir girdime kolegas, klientus bei partnerius. Mes suburiame komandą ir dalinamės informacija bei žiniomis, kad pasiektume bendrus tikslus. Mes komunikuojame efektyviai ir priimame grįžtamąjį ryšį.

  • PASITIKĖJIMAS

Mes pasitikime savimi ir kitais, o mūsų pasitikėjimas yra pagrįstas žiniomis ir pagarba. Mes esame sąžiningi ir atviri, todėl nebijome pripažinti savo klaidų. Mes tesime duotą žodį.

  • VEIKLUMAS

Mes esame aktyvūs ir iniciatyvūs bei pasiekiame sutartus rezultatus, sutartu laiku. Mes įsitraukiame į vykdomą veiklą patys bei paraginame ir padedame įsitraukti komandai. Mes nuolat tobulėjame bei nuosekliai ir nepertraukiamai siekiame savo tikslų.