Akcijos

 

Nuo birželio 3 iki 30 d. BALTIC PETROLEUM degalinėse GOOD FOOD sumuštiniai vaišina kava!

Kviečiame pasistiprinti sumuštiniu ir pasimėgauti kava!

 

 Nuo kovo 15 d. iki birželio 23 d. BALTIC PETROLEUM degalinėse startuoja lojalumo akcija, kurios metu rinkdami lipdukus galėsite mėgautis nesibaigiančiu ritmu ir sutaupyti iki - 50% .

Kviečiame pirkti degalus, prekes ar paslaugas pas mus ir už surinktus lipdukus įsigyti jums patinkančių prekių sutaupant iki - 50%!

 

 

AKCIJOS TAISYKLĖS:

Akcijos metu pirkdami degalų, prekių ar paslaugų degalinėse BALTIC PETROLEUM gausite lipdukų. Surinkus reikiamą skaičių lipdukų akcijos prekių bus galima įsigyti su nuolaida. Lipdukų skaičius priklauso nuo pirkinio sumos: 5 eurai vertinami vienu lipduku, 10 eurų – 2 lipdukais, 15 eurų – 3 ir t. t. Akcija vyksta nuo 2024 m. kovo 15 d. iki 2024 m. birželio 23 d. imtinai.

Akcija vyksta ir lipdukai dalijami nuo 2024 m. kovo 15 d. iki 2024 m. birželio 23 d. imtinai. Jeigu skrajutėje esančių lipdukų skaičius pakankamas, su viena skrajute galima įsigyti kelias akcijos prekes su nuolaida (pvz., jei pirkėjas nori įsigyti 2 prekes, kurioms nuolaida suteikiama surinkus 5 lipdukus kiekvienai, jis gali nusipirkti abi prekes su nuolaida, jeigu pateikia skrajutę su 10 lipdukų). Per vieną apsipirkimą galima gauti ne daugiau kaip 10 lipdukų, neatsižvelgiant į pirkinio sumą.

Atsiskaitę už degalus savitarnos kasoje, pasiimkite kvitą. Jį iškeisti į jums priklausančius lipdukus galėsite kvitą pateikę bet kurios degalinės BALTIC PETROLEUM operatoriui akcijos laikotarpiu nuo 2024 m. kovo 15 d. iki 2024 m. birželio 23 d. imtinai. Akcijos prekių galima įsigyti ir nerenkant lipdukų. Tokiu atveju mokama visa prekės kaina.

Prašome atidžiai apžiūrėti įsigyjamą prekę ir įsitikinti prekės tinkama kokybe. Pardavėjas neatsako už prekių trūkumus, jeigu šie trūkumai atsirado po prekių perdavimo pirkėjui dėl pirkėjo kaltės (pvz., prekės sudaužytos, subraižytos ir pan.) arba dėl to, kad pirkėjas netinkamai eksploatavo prekes.

Akcijos prekių skaičius ribotas ir gali pasibaigti anksčiau negu nustatyta akcijos pabaiga. Akcijos skrajutėse ar kitoje reklamoje pavaizduotų, degalinėse parduodamų ir prekės pakuotėje pavaizduotų prekių išvaizda, modelis, funkcionalumas ir aprašymas gali skirtis. Akcijos taisyklės skelbiamos tinklalapyje www.balticpetroleum.lt ir prekybos vietose. Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojų informacija. Akcijos sąlygomis parduodamos tos prekės, kurios tuo metu yra konkrečioje degalinėje.

Apie degalinėje turimas akcijos prekes informaciją suteiks degalinės operatorius. Pritrūkus akcijos prekių, akcijos organizatorius turi teisę pasiūlyti įsigyti kitų panašių prekių akcijos sąlygomis arba pasiūlyti pirkėjui palaukti, kol bus papildomai pristatyta prekių. Akcijos organizatorius taip pat turi teisę nutraukti pasibaigusių prekių prekybą. Tuo atveju, jeigu pirkėjams bus pasiūlyta palaukti papildomo prekių pristatymo, klientai degalinėse BALTIC PETROLEUM bus informuojami apie papildomo prekių pristatymo terminus.

Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos. UAB „Baltic Petroleum“ pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informavus tinklalapyje www.balticpetroleum.lt ir prekybos vietose. UAB „Baltic Petroleum“ nėra ir nebus atsakinga už jokius akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu akcijoje, įskaitant prekių įsigijimą akcijos metu. Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.

 

 Degalai greičiau, patogiau ir už specialią kainą TAU!

Visais šiais privalumais gali pasinaudoti kiekvienas, atsisiuntęs BALTIC PETROLEUM mobiliąją programėlę.

Atsisiųskite BALTIC PETROLEUM mobiliąją programėlę ir už degalus mokėkite mažiau! 

Atsisiųsti programėlę galite čia:
 
 
 
 

Mobiliąja programėle nėra galimybės atsiskaityti:

  • Rokiškis, Respublikos 113B
  • Anykščiai, A. Vienuolio g. 34A