Perlo terminalai

Mes džiaugiamės galėdami sutaupyti Jums laiko. Nuo šiol atvykę į Baltic Petroleum degalines, galėsite ne tik įsipilti degalų, bet ir esančiuose loterijos „Perlas“ terminaluose apsidrausti, gauti kreditą, sumokėti mokesčius, išsigryninti pinigų arba papildyti savo banko sąskaitą, atlikti bankinius pavedimus ir gauti daug kitų paslaugų.

Svarbu! Pinigų įskaitymai į sąskaitą yra vykdomi tik darbo dienomis, tad atlikę pinigų pervedimą savaitgaliais ar švenčių dienomis, pinigai bus įskaityti į gavėjo sąskaitą kitą darbo dieną.

Pinigai, įnešti iki 12 val., gavėjo banko sąskaitą pasieks tą pačią darbo dieną po 15 val. Jei pinigus įnešite po 12 val., pinigai banko sąskaitoje atsiras kitą darbo dieną iki 12 val.

Per „Perlas“ terminalus galite papildyti mobilaus telefono sąskaitą. Tai galite padaryti tiesiogiai arba įsigydami papildymo kodą.

Loterijos „Perlas" terminalai teikia pinigų įnešimo ir išgryninimo paslaugą tiems, kurie turi "DNB", "Danske bank", "Šiaulių banko", "Citadele", Nordea Bank AB Lietuvos skyrius ir Lietuvos kredito unijų mokėjimo korteles. "Swedbank" ir SEB bankų mokėjimo kortelių turėtojams teikiama pinigų išgryninimo paslauga.