Akcijos

Prancūziškas meistriškumas Jūsų virtuvėje

Prancūziškas meistriškumas Jūsų virtuvėje

Užsukite į BALTIC PETROLEUM degalines, pirkite prekių ar paslaugų, rinkite lipdukus ir įsigykite FONTIGNAC prekių su 80% nuolaida.

Pracūziškas meistriškumas Jūsų virtuvėje pasiekiamas ranka.

 

Akcijos taisyklės.

 1. Akcijos metu pirkdami degalų, prekių ar paslaugų degalinėse BALTIC PETROLEUM gausite lipdukų.
 2. Surinkus reikiamą lipdukų kiekį akcijos prekių bus galima įsigyti su nuolaida. Lipdukų kiekis priklauso nuo pirkinio sumos: 5 eurai vertinami vienu lipduku, 10 eurų – 2 lipdukais, 15 eurų – 3 ir t. t.
 3. Akcija vyksta ir lipdukai dalinami nuo 2021 m. kovo 8 d. iki 2021 m. gegužės 31 d. imtinai.
 4. Jeigu skrajutėje esančių lipdukų kiekis pakankamas, su viena skrajute galima įsigyti kelias Akcijos prekes su nuolaida (pvz., jei pirkėjas nori įsigyti 2 prekes, kurioms nuolaida suteikiama surinkus 6 lipdukus kiekvienai, jis gali nusipirkti abi prekes su nuolaida, jeigu pateikia skrajutę su 12 lipdukų).
 5. Vieno apsipirkimo metu galima gauti ne daugiau kaip 10 lipdukų, neatsižvelgiant į pirkimo sumą. Atsiskaitę už degalus savitarnos kasoje, pasiimkite kvitą. Jį iškeisti į jums priklausančius lipdukus galėsite kvitą pateikę bet kurios degalinės BALTIC PETROLEUM operatoriui Akcijos laikotarpiu nuo 2021 m. kovo 8 d. iki 2021 m. gegužės 31 d. imtinai.
 6. Akcijos prekių galima įsigyti ir nerenkant lipdukų. Tuomet mokama visa prekės kaina.
 7. Akcijos prekių kiekis ribotas ir gali pasibaigti anksčiau negu nustatyta Akcijos pabaiga.
 8. Akcijos skrajutėse, stende ar kitoje reklamoje pavaizduotų prekių ir degalinėse parduodamų prekių išvaizda ir modeliai gali skirtis.
 9. Akcijos taisyklės skelbiamos tinklalapyje www.balticpetroleum.lt ir prekybos vietose.
 10. Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojų informacija.
 11. Akcijos sąlygomis parduodamos tos prekės, kurios tuo metu yra konkrečioje degalinėje. Apie degalinėje turimas Akcijos prekes informaciją suteiks degalinės operatorius.
 12. Pritrūkus Akcijos prekių, Akcijos organizatorius UAB „inChase“ turi teisę pasiūlyti įsigyti kitų panašių prekių Akcijos sąlygomis arba pasiūlyti pirkėjui palaukti, kol bus pristatytas papildomas prekių kiekis. Akcijos organizatorius taip pat turi teisę nutraukti pasibaigusių prekių prekybą. Tuo atveju, jeigu pirkėjams bus pasiūlyta palaukti papildomo prekių kiekio pristatymo, klientai degalinėse BALTIC PETROLEUM bus informuojami apie papildomų prekių pristatymo terminus, taip pat galės registruotis klientų aptarnavimo el. paštu ftc@inchase.net.
 13. Papildomos nuolaidos Akcijos prekėms netaikomos.
 14. UAB „Baltic Petroleum“ pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti Akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama tinklalapyje www.balticpetroleum.lt ir prekybos vietose.
 15. UAB „Baltic Petroleum“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu akcijoje, įskaitant prekių įsigijimą akcijos metu.
 16. Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.

Data: 19/04/2021

atgal