Akcijos

Malonumas gaminti kasdien. DELIMANO gaminiams net 50% nuolaida.

Malonumas gaminti kasdien. DELIMANO gaminiams net 50% nuolaida.

Rinkite lipdukus BALTIC PETROLEUM degalinėse ir įsigykite DELIMANO gaminių su 50% nuolaida.

Keptuvė ar prikaistuvis, elektrinis druskos arba pipirų malūnėlis, virdulys ir dar daug kitų kokybiškų ir pasižyminčių funkcionalumu gaminių rasite BALTIC PETROLEUM degalinėse.

DELIMANO STONE LEGEND PRO indai sujungia dvi legendines medžiagas – ilgas tradicijas turintį emalį išorėje ir akmens masės dalelėmis papildytą dangą viduje. Indai patvarūs, atsparūs įbrėžimams ir leidžia gaminti naudojant mažiau riebalų. Akmens masės dalelės sulaiko karštį ir palaipsniui perduoda jį maistui, padėdamos išsaugoti sultis, vitaminus ir natūralius skonius.

Akcijos taisyklės

1. Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki 2021 m. sausio 31 d. imtinai, kaskart įsigiję degalų, prekių ar paslaugų „Baltic Petroleum“ degalinėse už 10 € gausite 1 akcijos lipduką, už 20 €– 2 lipdukus ir t. t. Lipdukai dalinami iki 2021 m. sausio 31 d. imtinai. Informacija apie akcijos prekes, jų kainas ir akcijos metu taikomas nuolaidas skelbiama prekybos vietose ir interneto svetainėje www.balticpetroleum.lt. 2. Į akcijos skrajutę įklijavę surinktus 5 arba 10 akcijos lipdukų, pateikite ją operatorei (-ui) ir pasirinktą DELIMANO prekę, priklausomai nuo to, kiek surinkote akcijos lipdukų, įsigysite su atitinkama nuolaida. Operatorei (-ui) pateikta akcijos skrajutė su lipdukais liks degalinėje ir Jums nebus grąžinama. 3. Pateikus skrajutę su reikalingu kiekiu suklijuotų lipdukų kasoje, bus suteikta 50 % nuolaida pasirinktai DELIMANO prekei. 4. Lipdukai turi būti klijuojami tik į originalią akcijos skrajutę, specialiai jiems skirtoje vietoje. 5. Viena skrajutė su akcijos lipdukais gali būti panaudota tik vieną kartą. 6. Akcijos lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami. 7. Ankstesnių „Baltic Petroleum“ akcijų lipdukai negalioja. 8. Pateikus pakeistą, pažeistą, kopijuotą, sugadintą akcijos skrajutę ar lipdukus, taip pat skrajutę be reikiamo akcijos lipdukų skaičiaus, nuolaida akcijos prekei nebus suteikta. 9. Vieno pirkimo metu išduodama ne daugiau kaip 10 lipdukų, nepriklausomai nuo išleistos sumos. 10. DELIMANO akcijos prekę galima įsigyti ir be nuolaidos. Tokiu atveju pirkėjui nebūtina įvykdyti šių taisyklių 2 punkte nurodytų sąlygų. 11. Atsiskaitę už degalus ir atsispausdinę kvitą savitarnos kasoje, lipdukus atsiimkite degalinės kasoje, o tuo metu, kai viso aptarnavimo degalinė yra uždaryta, akcijos lipdukus galite atsiimti bet kurioje artimiausioje „Baltic Petroleum“ degalinėje pateikę kvitą operatoriui. 12. Akcijos prekių galima įsigyti, kol yra prekių, bet ne ilgiau negu iki 2021 m. vasario 14 d. imtinai. 13. Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos. 14. Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojo pateikta informacija. 15. UAB „Baltic Petroleum“ taip pat pasilieka teisę koreguoti, keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama interneto svetainėje www.balticpetroleum.lt ir prekybos vietose. 16. Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis ir jų laikytis.


Data: 05/03/2021

atgal