Pasiūlymai ir akcijos

„BALTIC PETROLEUM“: karantino metu prisidedame prie Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ veiklos

„BALTIC PETROLEUM“: karantino metu prisidedame prie Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ veiklos

Šiuo neramiu ir neįprastu laikotarpiu tampa dar svarbiau atkreipti dėmesį į tuos, kurie nepailsdami skiria savo laiką, kad padėtų kitiems. Net ir tokiomis aplinkybėmis Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ir toliau rūpinasi labiausiai pagalbos stokojančiais žmonėmis: per savaitę savanoriai aplanko apie 250 senelių ir sunkiai besiverčiančių šeimų. Šiuo metu itin svarbu užtikrinti savanorių veiklos tęstinumą, todėl „Baltic Petroleum“ nusprendė prisidėti prie„Carito“ savanorių kasdienybės palengvinimo, neatlygintinai tiekdami jiems degalus.

Svarbu užtikrinti pagalbą karantino metu

 „Karantino laikotarpiu teikti pagalbą seneliams yra dar sudėtingiau, todėl visomis išgalėmis turime stengtis, kad kasdienis „Carito“organizacijos savanorių darbas nenutrūktų. Šiuo visiems sunkiu periodu, sužinoję apie dabartinius „Carito“ iššūkius, nei kiek nesudvejojome ir nusprendėme padėti Vilniaus arkivyskupijos savanoriams, neatlygintinai pildami tiek degalų, kiek jiems reikia. Norime realiu savo indėliu prisidėti prie savanorystės, suprasdami, kokia ši parama yra svarbi kasdieniame savanorių darbe“, – teigia „Baltic Petroleum“ generalinis direktorius Edvin Bachšijan.

Degalinių tinklas jau kuris laikas prisideda prie „Carito“ organizacijos veiklos bei skatina prisidėti kitus – kiekvienoje degalinėje galima skirti auką organizacijai. Vis dėlto pasikeitusios aplinkybės paskatino pagalvoti ir apie kitokius paramos būdus.

„Su „Caritas“ organizacija bendradarbiaujame jau seniai. Šiuo metu norėdami prisidėti prie svarbaus „Caritas“ organizacijos darbo, nusprendėme net tik neatlygintinai tiekti degalus savanoriams, bet ir po ilgos dienos kviečiame juos pasistiprinti karštu maistu bei atsigerti kavos. Kol tęsis šis sunkus periodas, planuojame prisidėti degalais, tačiau suprasdami socialinės pagalbos visuomenėje poreikį, palaikysime bendradarbiavimą ir ateityje“, – sako E. Bachšijan.

Ragina prisidėti ir kitus

„Džiaugiamės padidėjusia parama ir susidomėjimu „Caritas“ veikla, tačiau visuomet esame atviri ir ieškome papildomų bendradarbiavimo galimybių“, – teigia Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ atstovė E. Karnilaitė.

Taip pat ji primena, kad kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie „Caritas“ organizacijos veiklos 5 Eur auka, skambindami arba rašydami trumpuoju telefono numeriu 1454.

Prisidėti ragina ir „Baltic Petroleum“ generalinis direktorius E. Bachšijan: „Šiandien kaip niekad svarbu būti solidariems ir paremti socialinę pagalbą teikiančias organizacijas finansiškai arba kitokiais būdais – bet kokia paramos išraiška yra reikšminga. Visų pirma, už darbą šiuo sudėtingu laikotarpiu norime padėkoti savo darbuotojams, kurie atsakingai laikosi visų saugumo reikalavimų. Taip pat esame dėkingi ir savo klientams, kurie tiek tiesiogiai skirdami aukas, tiek pildamiesi degalus pas mus, prisideda prie „Baltic Petroleum“ teikiamos paramos „Caritui“. Savo pavyzdžiu norime paskatinti kitus nedvejoti ir prisidėti, kad šiuo nelengvu laikotarpiu būtų užtikrinta visavertė pagalba labiausiai jos stokojantiems.“


Data: 29/10/2020

atgal