Pasiūlymai ir akcijos

AMBITION virtuvės reikmenys

ALTIC PETROLEUM degalinėse nuo rugpjūčio 14 d. iki lapkričio 17 d. rinkite lipdukus ir įsigykite AMBITION KENYA virtuvės reikmenis su nuolaida net iki 67%.

KENYA produktų linija - tai išskirtinai šiuolaikiniai indai, kurių subtilus dizainas įkvėptas gamtos. KENYA kolekcija žavi modernumu ir subtiliomis plastiškomis formomis. Tobulai suderintos spalvos ir medžiagiškumas - šie indai puikiai derėskiekvienos virtuvės interjere.

KENYA kolekcijos virtuvės reikmenys pagaminti iš gerai šilumą išlaikančio kalto aliuminio, padengto akmens masės danga. Ši danga pasižymi privalumais, kuriais negali pasigirti įprastos keptuvės. Jos ypač atsparios įbrėžimams ir pažeidimams, todėl yra ilgaamžės. KENYA kolekcija tinka visų rūšių viryklėms, taip pat ir indukcinėms.

 

AKCIJOS TAISYKLĖS

Akcijos metu pirkdami degalų, prekių ar paslaugų degalinėse BALTIC PETROLEUM gausite lipdukų. Surinkus reikiamą lipdukų kiekį, Akcijos prekių bus galima įsigyti su nuolaida. Lipdukų kiekis priklauso nuo pirkimo sumos – 10 eurų vertinami vienu lipduku, 20 eurų – 2 lipdukais, 30 eurų – 3 ir t. t. PERKANT KAVĄ, UŽ KIEKVIENĄ PUODELĮ SUTEIKIAMAS PAPILDOMAS LIPDUKAS. Akcija vyksta ir lipdukai dalinami nuo 2019 m. rugpjūčio 14 d. iki 2019 m. lapkričio 17 d. imtinai. Jeigu skrajutėje esančių lipdukų kiekis pakankamas, su viena skrajute galima įsigyti kelias Akcijos prekes su nuolaida (pvz., jei pirkėjas nori įsigyti 2 prekes, iš kurių vienai nuolaida suteikiama už 4 lipdukus ir kitai už 6, jis gali nusipirkti abi prekes su nuolaida, jeigu pateikia skrajutę su 10 lipdukų). Vieno apsipirkimo metu galima gauti ne daugiau kaip 10 lipdukų, neatsižvelgiant į pirkimo sumą. Atsiskaitę už degalus savitarnos kasoje, pasiimkite kvitą. Jį iškeisti į jums priklausančius lipdukus galėsite kvitą pateikę bet kurios degalinės BALTIC PETROLEUM operatoriui Akcijos laikotarpiu nuo 2019 m. rugpjūčio 14 d. iki 2019 m. lapkričio 17 d. imtinai. Akcijos prekių galima įsigyti ir nerenkant lipdukų. Tuomet mokama visa prekės kaina. Akcijos prekių kiekis ribotas ir gali pasibaigti anksčiau negu nustatyta Akcijos pabaiga. Akcijos skrajutėse, stende ar kitoje reklamoje pavaizduotų prekių ir degalinėse parduodamų prekių išvaizda ir modeliai gali skirtis. Akcijos taisyklės skelbiamos tinklalapyje www.balticpetroleum.lt ir prekybos vietose. Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojų informacija. Akcijos sąlygomis parduodamos tos prekės, kurios tuo metu yra konkrečioje degalinėje. Apie degalinėje turimas Akcijos prekes informaciją suteiks degalinės operatorius. Pritrūkus Akcijos prekių, Akcijos organizatorius UAB „inChase“ turi teisę pasiūlyti įsigyti kitų panašių prekių Akcijos sąlygomis arba pasiūlyti pirkėjui palaukti, kol bus pristatytas papildomas prekių kiekis. Akcijos organizatorius taip pat turi teisę nutraukti pasibaigusių prekių prekybą. Tuo atveju, jeigu pirkėjams bus pasiūlyta palaukti papildomo prekių kiekio pristatymo, klientai degalinėse BALTIC PETROLEUM bus informuojami apie papildomų prekių pristatymo terminus, taip pat galės registruotis klientų aptarnavimo el. paštu kenya@inchase.net. Papildomos nuolaidos Akcijos prekėms netaikomos. UAB „Baltic Petroleum“ pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti Akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama tinklalapyje www.balticpetroleum.lt ir prekybos vietose. UAB „Baltic Petroleum“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu akcijoje, įskaitant prekių įsigijimą akcijos metu. Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
 

 

AMBITION virtuvės reikmenys

atgal