Pasiūlymai ir akcijos

SABATIER. Rinkite lipdukus ir įsigykite pigiau!

BALTIC PETROLEUM degalinėse rinkite lipdukus ir įsigykite SABATIER stiklo gaminių už ypač gerą kainą!
 
Prekės ženklo LION SABATIER INTERNATIONAL istorija prasidėjo Prancūzijoje dar XIXa., kai dvi šeimos ėmėsi gaminti stalo įrankius, tuomet niekas negalėjo nuspėti, jog po aštuonių kartų LION SABATIER INTERNATIONAL kokybės ženklas taps etalonu visoje Prancūzijoje.
LION SABATIER INTERNATIONAL lengvo borosilikatinio stiklo gaminiai atlaiko temperatūros pokyčius, o indus dvigubomis sienelėmis ir vakuumo sluoksniu tarp jų, malonu laikyti rankose, nepriklausomai nuo gėrimo temperatūros. 
 
Rinkitės iš daugybės stiklo gaminių: stiklinės, puodeliai, dubenėliai, stilingas arbatinis. O kas suskubs į kelionę, galės įsigyti termosą ir mėgautis šilta arbata ar kava. 
Stilingi SABATIER stiklo gaminiai ne tik papuoš Jūsų šventinį stalą, iš jų malonu skanauti Jūsų ypatingus šventinius patiekalus bei gėrimus. Ir nesvarbu ar skanausite karštą, ar šaltą gėrimą - dėl dvigubų sienelių juose maistas išlaikys pirminę temperatūrą bei atrodys estetiškai. 
 
Lai Jūsų šventinis stalas šiemet būna stilingas.
 

Akcija tęsiasi iki 2019 vasario 25 dienos.

Akcijos taisyklės

Akcijos metu pirkdami degalų, prekių ar paslaugų degalinėse BALTIC PETROLEUM gausite lipdukų. Surinkus reikiamą lipdukų kiekį, Akcijos prekių bus galima įsigyti su nuolaida. Lipdukų kiekis priklauso nuo pirkimo sumos –  10 eurų vertinami vienu lipduku, 20 eurų – 2 lipdukais, 30 eurų – 3 ir t. t. PERKANT KAVĄ, UŽ KIEKVIENĄ PUODELĮ SUTEIKIAMAS PAPILDOMAS LIPDUKAS. Akcija vyksta ir lipdukai dalinami nuo 2018 m. lapkričio 12 d. iki 2019 m. vasario 25 d. imtinai. Jeigu skrajutėje esančių lipdukų kiekis pakankamas, su viena skrajute galima įsigyti kelias Akcijos prekes su nuolaida (pvz., jei pirkėjas nori įsigyti 2 prekes, iš kurių vienai nuolaida suteikiama už 5 lipdukus ir kitai už 10, jis gali nusipirkti abi prekes su nuolaida, jeigu pateikia skrajutę su 15 lipdukų). Vieno apsipirkimo metu galima gauti ne daugiau kaip 10 lipdukų, nepriklausomai nuo pirkimo sumos. Atsiskaitę už degalus savitarnos kasoje, pasiimkite kvitą. Jį iškeisti į jums priklausančius lipdukus galėsite kvitą pateikę bet kurios degalinės BALTIC PETROLEUM operatoriui Akcijos laikotarpiu nuo 2018 m. lapkričio 12 d. iki 2019 m. vasario 25 d. imtinai. Akcijos prekių galima įsigyti ir nerenkant lipdukų. Tuomet mokama visa prekės kaina. Akcijos prekių kiekis ribotas ir gali pasibaigti anksčiau negu nustatyta Akcijos pabaiga. Akcijos skrajutėse, stende ar kitoje reklamoje pavaizduotų prekių ir degalinėse parduodamų prekių išvaizda ir modeliai gali skirtis. Akcijos taisyklės skelbiamos tinklalapyje www.balticpetroleum.lt ir prekybos vietose. Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojų informacija. Akcijos sąlygomis parduodamos tos prekės, kurios tuo metu yra konkrečioje degalinėje. Apie degalinėje turimas Akcijos prekes informaciją suteiks degalinės operatorius. Pritrūkus Akcijos prekių, Akcijos organizatorius UAB „inChase“ turi teisę pasiūlyti įsigyti kitų panašių prekių Akcijos sąlygomis arba pasiūlyti pirkėjui palaukti, kol bus pristatytas papildomas prekių kiekis. Akcijos organizatorius taip pat turi teisę nutraukti pasibaigusių prekių prekybą. Tuo atveju, jeigu pirkėjams bus pasiūlyta palaukti papildomo prekių kiekio pristatymo, klientai degalinėse BALTIC PETROLEUM bus informuojami apie papildomų prekių pristatymo terminus, taip pat galės registruotis klientų aptarnavimo el. paštu sabatier@inchase.net. Papildomos nuolaidos Akcijos prekėms netaikomos. UAB „Baltic Petroleum“ pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti Akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama tinklalapyje www.balticpetroleum.lt ir prekybos vietose. UAB „Baltic Petroleum“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu akcijoje, įskaitant prekių įsigijimą akcijos metu. Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
 

 

SABATIER. Rinkite lipdukus ir įsigykite pigiau!
Pavadinimas
SABATIER_WWW_1000x1000_1-02.png
SABATIER_WWW_1000x1000_1-03.png
SABATIER_WWW_1000x1000_1-04.png
SABATIER_WWW_1000x1000_1-05.png
SABATIER_WWW_1000x1000_1-06.png
SABATIER_WWW_1000x1000_1-07.png
SABATIER_WWW_1000x1000_1-08.png
SABATIER_WWW_1000x1000_1-09.png
SABATIER_WWW_1000x1000_1-10.png
SABATIER_WWW_1000x1000_1-11.png

atgal