Pasiūlymai ir akcijos

Raseiniuose atnaujinta Baltic Petroleum automobilių plovykla

Raseiniuose, adresu Vilniaus g. 30, nuo šiol galite rasti vieną moderniausių BALTIC PETROLEUM plovyklų. Tai pirmoji BALTIC PETROLEUM automobilių plovykla Raseinių mieste.

Naujausio modelio automatinė plovykla Raseiniuose pasižymi pažangiausiais technologiniais ir elektroniniais sprendimais, leidžiančiais lengvai ir saugiai atkartoti automobilio kontūrus ir greitai pašalinti nešvarumus.

„Iš rinkoje šiandien siūlomų plovyklų technologinių sprendimų, naujojoje plovykloje įdiegti vieni pažangiausių. Viena didžiausių inovacijų – paviršiaus padengimas putomis „LAVA“, užtikrinantys saugų ir kokybišką plovimą naudojant putų užuolaidą, ir paverčiantis transporto priemonės plovimą smagia, teigiamas emocijas vairuotojui ir keleiviams keliančia procedūra. Kita plovykloje įdiegta inovacija – patentuota plovimo priemonių sumaišymo įranga, užtikrinanti geriausią įmanomą plovimo rezultatą“, – pasakoja BALTIC PETROLEUM atstovas Marijonas Zaruba.

Plovykla Raseiniuose – jau 34-oji BALTIC PETROLEUM plovykla Lietuvoje. „Naujoje plovykloje galima ne tik išplauti automobilį, bet ir užsukti į degalinę, paskanauti vietoje gaminamo maisto, apsipirkti bei pasinaudoti kitomis degalinės paslaugomis“, – pasakoja BALTIC PETROLEUM atstovas.

Iš viso Lietuvoje veikia 73 BALTIC PETROLEUM degalinės. 

 

Raseiniuose atnaujinta Baltic Petroleum automobilių plovykla

atgal