Pasiūlymai ir akcijos

Baigėsi akcija "Laimėk pilną baką degalų"

Dėkojame visiems balsavusiems apklausoje - žaidime "Degalai EFEKT® - geriausias tavo įprotis".

Visi apsilankiusieji svetainėje www.efekt.lt, turėjo galimybė balsuoti, kuri degalų EFEKT® savybė jų manymu atrodo svarbiausia, galėjo dalyvauti žaidime bei  laimėti pilną* baką degalų.

Kiekvieną savaitę faktas, kad šie degalai mažina aplinkos taršą, vis augino balsus ir išliko  svarbiausias iki balsavimo pabaigos.

Degalai EFEKT® savo sudėtyje turi multifunkcinių priedų, kurie surie degalams suteikia ir kitų sąvybių - garantuoja efektyvesnį variklio darbą,  išvalo variklį, apsaugo jį nuo nuosėdų,  tokiu būdu užtikrindami variklio galios atstatymą, geresnę akceleraciją, degalų sąnaudų taupymą, lengvesnį variklio užvedimą, tolygesnį variklio darbą, mažesnį kenksmingų medžiagų kiekį išmetamosiose dujose bei variklio ilgaamžiškumą. Taip pat degalai EFEKT® turi antikorozinį poveikį ir saugo variklio dalis nuo korozijos ir prailgina variklio detalių tarnavimo laiką. Didina cetaninį skaičių (dyzeliniams varikliams), dėl to lengviau užvesite šaltą variklį, o jo darbas bus tolygus. Degalai EFEKT ® su multifunkciniais priedais mažina degalų putojimą ir deemulgacines savybes dyzeliniuose varikliuose, dėl ko sumažina galimybę susidaryti kenksmingai emulsijai kuro tiekimo sistemoje, degalų bakas prisipildo geriau ir greičiau.

Kiekvieną savaitę, iš visų balsavusiųjų, buvo renkami pilno bako EFEKT®  degalų laimėtojai. Džiaugiamės ir dar kartą sveikiname visus laiminguosius! 

Lijana Songailaitė

Kamilija Girgždytė

Martynas Mickevičius

Banguolė Laivienė

Vaidas Staikūnas

Rima Žygienė

Aliona Plotnikova

Žilvinas Žarnauskas

 

Mes tikimės, kad degalai EFEKT® taps geriausius Jūsų įpročiu.

*pilnas bakas, tai 50 litrų pasirinktos rūšies degalų EFEKT ® iš bet kurios BALTIC PETROLEUM degalinės Lietuvoje.

Baigėsi akcija "Laimėk pilną baką degalų"

atgal