Pasiūlymai ir akcijos

Pirkite INGMAN ledus ir įsigykite konstruktorių už 3,99 eur.

Pirkite valgomuosius ledus INGMAN BALTIC PETROLEUM degalinėse ir įsigykite konstruktorių su nuolaida!

Akcija galioja iki rugpjūčio 10 d. 

 

„PIRK „INGMAN“ LEDŲ, GAUK NUTRINAMĄ KORTELĘ IR LAIMĖK“ akcijos taisyklės

 

Akcijos metu pirkdami „Ingman“ ledų degalinėse BALTIC PETROLEUM, gausite nutrinamą kortelę. Už kiekvieną ledų porciją – po vieną kortelę.
Nutrinamos kortelės dalinamos ir akcijos prekes su nuolaida galima įsigyti nuo 2018 m. birželio 1 d. iki 2018 m. rugpjūčio 10 d. imtinai.
Akcijos reklamoje pavaizduotų prekių ir degalinėse parduodamų prekių išvaizda ir modeliai gali skirtis. Akcijos sąlygomis parduodamos tos prekės, kurios tuo metu yra konkrečioje degalinėje. Apie degalinėje turimas Akcijos prekes informaciją suteiks degalinės operatorius.
Viena nutrinama kortelė gali būti panaudota tik vieną kartą.
Pakeistos, pažeistos, kopijuotos ar sugadintos nutrinamos kortelės negalioja ir nesuteikia teisės gauti nuolaidų ar nemokamų prekių.
Su viena nutrinama kortele, kurioje po nutrinamu sluoksniu yra pavaizduota nuolaida, galima įsigyti vieną akcijos prekę su nuolaida. Su viena nutrinama kortele, kurioje yra pavaizduota ledų porcija, kasoje galima atsiimti vieną „Twister“ ledų porciją.
Akcijos prekių galima įsigyti ir nepateikus nutrinamos kortelės. Tuomet mokama visa prekės kaina.
Akcijos prekių kiekis ribotas.
Pritrūkus akcijos prekių, akcijos organizatorius UAB „inChase“ turi teisę pasiūlyti įsigyti kitų panašių prekių akcijos sąlygomis arba pasiūlyti pirkėjui palaukti, kol bus pristatytas papildomas prekių kiekis. Akcijos organizatorius taip pat turi teisę nutraukti prekybą pasibaigusiomis prekėmis. Tuo atveju, jeigu pirkėjams bus pasiūlyta palaukti papildomo prekių kiekio pristatymo, klientai BALTIC PETROLEUM degalinėse bus informuojami apie papildomų prekių pristatymo terminus, taip pat galės registruotis klientų aptarnavimo el. paštu kiddo@inchase.net.
Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos.
Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojų suteikta informacija.
Norint grąžinti nekokybiškas arba brokuotas prekes, būtina pateikti pirkimo kvitą.
UAB „Baltic Petroleum“ pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama tinklalapyje www.balticpetroelum.lt bei prekybos vietose.
UAB „Baltic Petroleum“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu akcijoje, įskaitant prekių įsigijimą akcijos metu.
Bet kokie su akcija susiję skundai turi būti pateikti raštu UAB „inChase“, adresu J. Basanavičiaus 8A-4, 01118 Vilnius, iki 2018 m. rugpjūčio 31 d. imtinai. Juose turi būti aiškiai išdėstyti argumentai ir pridėti reikiami dokumentai. Į visas pretenzijas bus atsakyta per 14 dienų nuo skundo gavimo datos. Visi skundai bus sprendžiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.
Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.

 

Pirkite INGMAN ledus ir įsigykite konstruktorių už 3,99 eur.

atgal