Pasiūlymai ir akcijos

CARL SCHMIDT SOHN lauko kepsnių įrangos kolekcija

Tradicijos, šventės ir džiaugsmo akimirkos puikioje draugijoje.
"Carl Schimidt Sohn BBQ" lauko kepsnių kolekcija jau BALTIC PETROLEUM degalinėse.

Rinkite lipdukus ir įsigykite "Carl Schimidt Sohn BBQ" lauko kepsnių įrangą už ypatingą kainą. Įkvėpta paveldo ir gilių tradicijų "Carl Schmidt Sohn" sukūrė lauko kepsnių įrangos kolekciją - visą komplektą reikmenų, kad patirtumėte didžiausią malonumą besimėgaudami kepsniais. Lauko kepsnių įrangos kolekcijos gaminiai sukurti tik iš auksčiausios kokybės medžiagų, todėl jie tikrai tvirti, funkcionalūs ir patogūs naudoti.
 

AKCIJOS TAISYKLĖS

2018 m. birželio 1 d. - 2018 m. rugsėjo 20 d., kaskart išleidę 5 EUR „Baltic Petroleum" degalinių parduotuvėse gausite 1 akcijos lipduką.

Surinktus lipdukus klijuokite į specialią kortelę. Pateikę kortelę su suklijuotu reikiamu lipdukų skaičiumi, galite įsigyti pasirinktą kolekcijos prekę su nuolaida net iki 80 %.

  • Akcija galioja visose programoje dalyvaujančiose „Baltic Petroleum" degalinių parduotuvėse Lietuvoje.
  • Kortelių su lipdukais negalima naudoti pakartotinai ir į grynuosius pinigus jos nekeičiamos.
  • Atsiskaitę už degalus savitarnos kasoje, pasiimkite kvitą. Jį iškeisti į jums priklausančius lipdukus galėsite kvitą pateikę bet kurios degalinės BALTIC PETROLEUM operatoriui Akcijos laikotarpiu nuo 2018 m. birželio 1 d. iki 2018 m. spalio 4 d. imtinai.
  • Akcijos prekių galima įsigyti ir nerenkant lipdukų. Tuomet mokama visa prekės kaina.
  • Akcijos prekių kiekis ribotas.
  • Akcijos taisyklės skelbiamos tinklalapyje www.balticpetroleum.lt ir prekybos vietose.
  • Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojų informacija.

Akcijos sąlygomis parduodamos tos prekės, kurios tuo metu yra konkrečioje degalinėje. Apie degalinėje turimas Akcijos prekes informaciją suteiks degalinės operatorius. Pritrūkus Akcijos prekių, Akcijos organizatorius turi teisę pasiūlyti įsigyti kitų panašių prekių Akcijos sąlygomis arba pasiūlyti pirkėjui palaukti, kol bus pristatytas papildomas prekių kiekis.

Akcijos organizatorius taip pat turi teisę nutraukti pasibaigusių prekių prekybą. Tuo atveju, jeigu pirkėjams bus pasiūlyta palaukti papildomo prekių kiekio pristatymo, klientai degalinėse BALTIC PETROLEUM bus informuojami apie papildomų prekių pristatymo terminus.


Papildomos nuolaidos Akcijos prekėms netaikomos.
UAB „Baltic Petroleum" pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti Akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama tinklalapyje www.balticpetroleum.lt ir prekybos vietose.

CARL SCHMIDT SOHN lauko kepsnių įrangos kolekcija
9.jpg
7.jpg
8.jpg
6.jpg
1.jpg
5.jpg
10.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

atgal