Pasiūlymai ir akcijos

Presto ir Gurman's rinkiniams net 50% nuolaida

Presto ir Gurmans skanioms dovanoms 50% nuolaida. Pirkite Baltic Petroleum degalinėse prekių ar paslaugų už 25 eurus ir skanias bei šildančias dovanas savo artimiesiems įsigykite net 50% pigiau.

 

PRESTO ir GURMAN`S akcijos taisyklės

 

Akcijos metu pirkdami degalų, prekių ar paslaugų degalinėse BALTIC PETROLEUM už 25 eurus, gausite 50% nuolaidų kuponą PRESTO ir GURMAN`S dovanų rinkiniams. Kuponų kiekis priklauso nuo pirkimo sumos: 25 eurai vertinami vienu kuponu, 50 eurų – 2 kuponais, 75 eurai – 3 ir t. t.
Kuponai dalinami ir akcijos prekes su nuolaida galima įsigyti nuo 2017 m. lapkričio 17 d. iki 2018 m. sausio 28 d. imtinai.
Akcijos reklamoje pavaizduotų prekių ir degalinėse parduodamų prekių išvaizda ir modeliai gali skirtis. Akcijos sąlygomis parduodamos tos prekės, kurios tuo metu yra konkrečioje degalinėje. Apie degalinėje turimas Akcijos prekes informaciją suteiks degalinės operatorius.
Vienas nuolaidų kuponas gali būti panaudotas tik vieną kartą.
Su vienu nuolaidų kuponu galima įsigyti vieną akcijos prekę.
Pateikus pakeistą, pažeistą, kopijuotą, sugadintą nuolaidos kuponą, nuolaidos akcijos prekėms netaikoma.
Akcijos prekių galima įsigyti ir be nuolaidų kupono. Tuomet mokama visa prekės kaina.
Atsiskaitę už degalus savitarnos kasoje, pasiimkite kvitą. Jį iškeisti į jums priklausančius kuponus galėsite kvitą pateikę bet kurios BALTIC PETROLEUM degalinės operatoriui.
Akcijos prekių kiekis ribotas.
Pritrūkus akcijos prekių, akcijos organizatorius UAB „inChase“ turi teisę pasiūlyti įsigyti kitų panašių prekių akcijos sąlygomis arba pasiūlyti pirkėjui palaukti, kol bus pristatytas papildomas prekių kiekis. Akcijos organizatorius taip pat turi teisę nutraukti prekybą pasibaigusiomis prekėmis. Tuo atveju, jeigu pirkėjams bus pasiūlyta palaukti papildomo prekių kiekio pristatymo, klientai degalinėse BALTIC PETROLEUM bus informuojami apie papildomų prekių pristatymo terminus, taip pat galės registruotis klientų aptarnavimo el. paštu presto@inchase.net.
Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos.
Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojų suteikta informacija.
Jeigu prekė kokybiška - prekės keisti ar grąžinti negalima.
Norint grąžinti nekokybiškas arba brokuotas prekes, būtina pateikti pirkimo kvitą.
UAB „Baltic Petroelum“ pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama tinklalapyje www.balticpetroelum.lt bei prekybos vietose.
UAB „Baltic Petroleum“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu akcijoje, įskaitant prekių įsigijimą akcijos metu.
Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
Bet kokie su akcija susiję skundai turi būti pateikti raštu UAB „inChase“, adresu J. Basanavičiaus 8A-4, 01118 Vilnius, iki 2018 m. vasario 4 d. imtinai. Juose turi būti aiškiai išdėstyti argumentai ir pridėti reikiami dokumentai. Į visas pretenzijas bus atsakyta per 14 dienų nuo skundo gavimo datos. Visi skundai bus sprendžiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.
Presto ir Gurman's rinkiniams net 50% nuolaida

atgal