Pasiūlymai ir akcijos

„TopGear Lietuva" apdovanojimų automobiliai renkasi EFEKT® degalus!

„TopGear Lietuva" apdovanojimų automobiliai renkasi EFEKT® degalus!
Spalio mėnesį startavo ketvirtus metus iš eilės žurnalo „TopGear Lietuva“ redakcijos rengiami geriausio metų automobilio rinkimai.
Automobilių gamintojos, kaskart rinkai pristatydamos naujausius savo kūrinius, juos visuomet apipila liaupsių bei komplimentų lavina ir mėgina mus įtikinti, kad jų gaminiams nėra lygių. Kasmet daugybę naujų ratuočių išbandanti ir įvertinanti, visuomet objektyvi, nešališka ir, be abejo, šmaikšti žurnalo „TopGear Lietuva“ komanda pasiruošusi padėti nepasiklysti naujų automobilių pasaulio džiunglėse – šį rudenį jau ketvirtą kartą išrinks šauniausius į Lietuvos kelius išriedėjusius ratuotus egzempliorius.
„Variklių inžinieriai tūkstančius darbo valandų tobulina savo kūrinius, siekdami geriausio įmanomo degalų ekonomijos, galios ir ilgaamžiškumo rezultato. Norėdami užtikrinti, kad mūsų bandomi automobiliai išlaikytų visas gamintojų numatytas technines savybes, tiek į benzininius, tiek į dyzelinius agregatus pilame aukščiausio lygio EFEKT degalus. Taip esame tikri, kad bandymams naudojame tik geriausią produkciją ir gausime tokius rezultatus, kokius numatė konstruktoriai. Laikai, kuomet galėjai surasti ne vieną rimtą naujo automobilio trūkumą, jau seniai praeityje – dabar visi pasirodantys modeliai yra galingesni, greitesni, saugesni, taupesni bei žalesni už pirmtakus. Pirkėjų pasirinkimą gali lemti vien simpatijos vienam ar kitam prekės ženklui arba susižavėjimas dailiomis kėbulo linijomis. Vieni modelius renkasi vadovaudamiesi širdies balsu, kitų sprendimą lemia kur kas pragmatiškesnės priežastys. Tačiau net tarp lygių visuomet atsiranda lygesnių, todėl mes nepaprastai džiaugiamės jau ketvirtus metus iš eilės galėdami supažindinti skaitytojus su geriausiais iš geriausiųjų ratuočių, ­– sako žurnalo „TopGear Lietuva“ vyriausiasis redaktorius Karolis Judzentavičius.

atgal